| malina_9455 a întrebat:

Cum pot sa particip la o prezentare de moda pe stardoll? si cum pot sa am profil de superstar?

9 răspunsuri:
| KlaudyaAddha a răspuns:

Pai trebuie' s platesti bani adevarati ca sa fii superstar(prin psta, prin sms...)
Cred ca tu te referi la Catwalk. Daca te referi la Catwalk, nu stiu cum apari acolo, sorry.

| Patrăţel a răspuns:

Sa stii ca daca vrei sa participi la CATWALK trebuie sa faci o poza cu tine si sa o salvezi in albumwinking. de acolo vei participa automat la catwalk.winking te roog funditabatting eyelashes

| Alecsanndraa a răspuns:

Cred ca tu ai vazut un loc unde se voteaza papusi care au fost salvate de anumiti utilizatori in albumul lor.
pentru a fi super star trebuie sa dai 2 euro cu telefonul (sms), card etc...eu am cont de 2 juma ap 3 si ma descurc destul de bine
daca mai ai intrebari ba id :miss_ind3p3nd3nt_4ever

| nonameih0000 a răspuns:

Eu am cont pe stardoll. ca sa fi superstar trebuie sa dai bani adevarati pe telefon sau prin posta...si ai astfel acces la lucrurile si hainele mai frumoase si noi. eu sunt pe acest site de 2 ani si intru zilnic. nu am descoperit pana acum nici o prezentare de moda... poate descoperi tu si imi lasi mesaj privat. daca ti se pare complex raspunsul lasat de mine poti sa imi dai fundita caci nu ma suparbig grinpaa

| larysuk_2476 a răspuns:

Tre' sa fii star da' nu stiu despre ce concurs vb,... poate de covergirl sau scenery sau album altceva nu stiu da' si pentru astea trebuie' sa fii star asa ca trebuie sa platesti pentru asta ( dar am descoperit ceva interesant, daca treci peste 500-600 de tsarpoints, poti sa ai accces la yoate lucrurile la care au acces si starurile da' pentru asta trebuie' sa fii aktiva)
Succes girl!
XOXO Lary

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu stiu dar stie cineva cu participi la catwalk pe ourworld?
big grin va rog un raspuns sau un comentariu pe our app ma numele caracterului este CoolGirl18 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supermi parola ta si iti spun cum sa faci

| IndieBird a răspuns:

Http://stardollsioceascadeceai.blogspot.ro/
Cel mai nou blog romanesc pentru membrele Stardoll, arunca o privire :D

| fandemi a răspuns:

Pai... du-te la un show tv si esti star!