| EllyCoolGirl a întrebat:

Cum pot sa pun o runa pe o arma (vergea in cazul meu) pe 4story?

1 răspuns:
| Cosmin_Barbu_1980 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai 2 carti cartea inspiratiei care iti garanteaza succesul (ti-l garanteaza dar nu ca si bonusul intra pe arma) si inca o carte nu mai stiu cum se numeste care dubleaza sansa cu 300% ca bonusurile sa intre pe arma si acuma depinde ce bonusuri ai pe runa, trebuie sa ai bonusuri pentru o varga atac magic si altele nu stiu ce bonusuri trebuie deoarece nu joc pe magic sper ca te-am ajutat funda please