| Mirunaaaa a întrebat:

Cum pot sa recuperez ce s-a sters de pe un forum gratuit? scuze daca am gresit categoria dar am o mare nevoie sa stiu va implooooooooor

2 răspunsuri:
| Onutsu a răspuns:

Pentru a recupera un forumgratuit trebuie sa mai stii prima parola cand ai facut forumul si adresa de email. pentru mai multe info: http://help.forumgratuit.ro/,fa-ti cont si vorbeste cu "Luky", adminul.trimite-i mesaj si el/ea te va ajuta.Succes.

| bruneta05 a răspuns:

Nu stiu sa se poata asa ceva. Daca era ceva scris in unul dintre folderele tale puteai sa gasesti in Recycle Bin, dar asa nu red ca se poate.