| Viviannnnnna a întrebat:

Cum pot sa salvez poze de pe hi5? thinking

funda promit!

Răspuns Câştigător
| Miuriel a răspuns:

Iti dau eu un mesaj pe privat dar dupa imi dai funditalaughing)

8 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Poti doar sa faci o captura la monitor, iar apoi sa decupezi astfel incat sa iti ramana doar poza.
Altfel nu poti.

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

PAi.
poti salva foarte usor cu photoscape
happy
Deschizi photoscape., dupa dai la "screen capture".
Dupa deschizi pagina de hi5, dai capture region. Dupa faci "conturul" pozei, si dupa o salezi.happy
Fundita?hee hee

| Alexxanddraa001230 a răspuns:

Dai clik stanga si save picture...alegi locul unde vrei sa salvezi si gata... fwnda?

| noooname a răspuns:

Esti pe hi5, vezi poza unei fete si vrei sa o salvezi.
Uite cum faci.

Dai in partea stanga sus ''tools''.
Apoi ''page info''.
Apoi dai la ''media''.
Acolo iti va aparea linkul aboslut al tuturor pozelor de pe pagina respectiva.
Dai pe fiecare adresa cate un click pentru a vedea care e poza pe care doresti sa o salvezi.
Dai ''save as''.
Apoi selectezi unde sa se salveze.

METODA MERGE GARANTAT 100%.

| saddasdasdad a răspuns:

In dreapta sus ai un buton PrtScr. apesi pe el apoi intri in paint, in paint apesi ctrl + v si iti apare print cu poza si ce mai e pe acolo. de aici cred ca esti capabil sa te descurci

| VITALUL a răspuns:

Cel mai simplu si cel mai original, nu trebuie sa sa decupez pozele dupa ce le-ai dat screen capture sau alte chesti, cel mai simplu scrii pe google mozila firefox screengrab instalez plugul asta si dupa ce l-ai instalat dai click dreapta pe poza si cauti unde scrie SreenCrab! dai acolo>save> selection si selectezi poza o sa vezi tu cum e, alegi unde o salvezi si gata, cel mai simplu, suna putin cam complicat dar crede-ma, merge ca uns! Bafta!

| lollypop_4293 a răspuns:

Din cate stiu eu cei de la hi5 nu te mai lasa sa salvezi poze. adica daca dai cu save image as iti da un untitled si poza e goala. singura solutie ar fi sa faci print screen si dupa sa dai crop la poza.big grin

| YaSs a răspuns:

Iei una cate una! Deci, intri cu mozilla firefox, intri la profilul de pe care vrei sa descarci, apoi dai pe prima poza care o vrei, dupa aia sus iti scrie undeva tools-->page info-->media... apoi acolo iti arata niste chestii putin mai jos dai pe rand pe fiecare pana vezi putin mai jos poza si dupa aia dai save as.Asa trebuie sa faci cu fiecare poza!