| razvan96boss a întrebat:

Cum pot sas iau jocurile de pe facebook de la inceput?

Răspuns Câştigător
| hiperkevin a răspuns:

Intri la setarile contului si cauti ceva de genu: stergerea contului sau sa ceva iti sterge contul de pe joc da nu si de pe facebook

3 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Trebuie sa-ti faci alt cont. Progresul este salvat de obicei pe contul de facebook, asa ca trebuie sa-ti faci un cont nou. Sunt totusi exceptii, vezi daca jocul suporta asa ceva.
Numai bine, Shinwinking

| AlicePotato a răspuns:

Nu poti... si eu am vrut. sad

| Balo_9807 a răspuns:

Depinde.poti anula tot ce ai facut, poti sterge tot ce ai facut, iti poti face un cont nou ...cam astea!