| NameName a întrebat:

Cum pot strange bani(sunt a7a)? Pls idei bune! funda!

4 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

Cel mai usor ii poti aduna de la familie.Dar mai poti incerca sa-ti vinzi unele lucruri de care nu mai ai nevoie sau inventeaza ceva care sa ii atraga pe toti sal cumpere. Funda?

| Jko4r a răspuns:

Pai poti imparti pliante prin oras, ii poti strange din alocatie sau de la parintii/bunicii sunt mai multe metode.

| ciprian_7143 a răspuns:

Mergi la bunici,matusi,unchi, frati mai mati ca tine, parinti!

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Si eu am nevoie de bani, si uite, am pus o intrebare: http://www.TPU.ro/......-am-ales/. Citeste raspunsurile de aici, de la intrebarea asta, si cu siguranta te vor ajuta!