| Flöricicä a întrebat:

Cum pot trimite la messenger un mesaj la toata lista? Au incercat cativa prieteni sa imi explice dar nu am inteles. Funda!
P. S.-Nu trimit mesajele acelea cu da mai departe sunt impotriva lor le URASC!

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Dai clik dreapta pe lista tha...
Sh dupa aia broadcast an IM to this group
Scrii mesajul acolo...sh dai enter
Daca ai mai multe liste.asa faci la toate
Clik drepta.etc

pa,pa

| deian7 a răspuns:

Ii foarte simplu apesi ctrl+M si alegi de acolo si dai enter si scrii mesajul, si dau ok(cand apesi ctrl+M trebuie sa ai messu pornit sa fi pe el).

| Oana_4575 a răspuns:

Pai...selectezi cu click dreapta persoanele pe care le vrei si tot cu click dreapta dai instant msg.big grin.si iti apare o casuta si scrii ce vrei si dai send

| Deutssa_4531 a răspuns:

Pai:
1~> Dai ctrl+alt+d
2~> Dai mous-ul pe toata lista
3~> Da click stanga pe ``Instant Message``
4~> Scrii ce mesaj vrei, apoi dai ``Send``

Funda?!

| kIdDox3 a răspuns:

Pui mouse-ul pe grup, apoi dai clik dreapta.Si selectezi "BROADCAST AN IM TO THIS GROUP". Apoi iti va aparea o fereastra, si scrii mesajul si dai sendbig grin. Funda?puppy dog eyes