| dsada a întrebat:

Cum pot trimite mesaje cu nr ascuns?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar insa nu se poate.Toate mesajele ajung la un centru sms, de aceea nu se poate trimite sms cu nr ascuns. Poti insa sa suni cu numar ascuns formand inaintea numarului #31#. fundissa?

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Formezi inaintea numarului de telefon #31#. thumbs up day dreaming

NOname
| NOname a răspuns:

Ups, pardon, asa faci, cand vrei sa suni cu numar ascuns. Pentru trimiterea mesajelor, din pacate, nu exista nici o varianta, thinking cel putin eu n-am auzit de vreuna. sad rolling eyes

| lol1232 a răspuns:

In vodafone este diez31diez.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Poii. big grin
E simplu oh go on.
Scrii sms-ul.
Iar dupa aia bagi nr. celui caruia vrei sa il trmiti cu #31# in fata.
Succes. kiss

| katala a răspuns:

Nu poti

| anda_1885 a răspuns:

Cu #31# in fata

| x_7728 a răspuns:

Nu poti trimite mesaje cu nr ascuns, poti doar suna cu nr ascuns formand #31# in fata numarului.

| bubulikutza a răspuns:

Buna! Nu poti trimite mesaje cu nr.ascuns. Cel putin asta stiu eu.

| adellyna a răspuns:

Din pacate mesaj nu poti, doar sa suni cu numar ascuns poti

fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu poti trimite mesaje cu numar ascuns. doar sa suni cu numar ascuns poti :*
Fundita?

| fame a răspuns:

#31#07... si scrii numarul complet tongue

| MaimutaSiLama_2797 a răspuns:

Scrie "Llama" la destinatar

| Larissa_6271 a răspuns:

Eu stiu ca nu se mai poate. Inainte era *ri# inainte de numar, dar acum nu mai merge asa...

| Adu_3341 a răspuns:

Nu cred ca se poate chestia asta.De sunt cu numar ascuns poti, dar mesaj cu numar ascuns nu cred ca este posibil!

| Gabriel_Mogolicu_1982 a răspuns:

Stie careva cum pot trimite email cu untittled?