| Alexandra_7209 a întrebat:

Cum pot vedea care (NU CATE) din raspunsurile mele au fost considerate de utilizatorii TPU ca fiind inteligente/folositoare etc?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Te duci la raspunsurile tale si te uiti la fiecare ce fel de aprecieri a primit de la comunitate!

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Intri pe tpu.ro, profilul meu, vizualizare profil, activitate, punctaj

| MidnightLady a răspuns:

Click pe fiecare raspuns in parte si apuca-te de cautat voturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti afla decat daca te duci la fiecare raspuns in parte.