| Ionela256 a întrebat:

Cum pot vedea cine mi-a vizualizat profilul, pozele de pe facebook.toti cei care mi-au vizualizat pozele... funda mare.si promit ca dau si vot... Daca se poate cumva sa vad, ca vreau sa vad daca se uita o persoana draga mie pe facebook-ul meulove struck:*:*:*:^(^!^)Fundaaaaaaaaaa marelove struckI promisse:Xlove strucklove struck:X:Xlove strucklove struck:X:Xlove strucklove struck

7 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nu poți. Nu ai cum să afli cine ți-a vizitat profilul. Sunt niște aplicații pe Facebook care cică-ți spun asta dar sunt false. Fac doar spam.

| tpuu a răspuns:

Nu se poate tongue `
doar la hi5 `mergewinking
la facebook` nu merge sa vezi cine ti la vizitat tongue

| andreeadragutza22 a răspuns:

Pai iti apare sus in stanga niste mesaje adic a ceva cu rosu scriind nume re 4 5 asta inseaman cati te-au vizitat funda?

| CautNume a răspuns:

Nu poti. funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Pinky_4803 a răspuns:

Deci nu cred ca sunt eu nebuna, dar odata am intrat undeva...nu stiu unde si mi-a aratat cine mi-a vazut profilul straight face si aveam mii de vizualizari nu ca si la hi5...sau cel putin am visat dar sunt sigura ca am intrat undeva si am vazuuuuuuut straight face

| lucyana_2419 a răspuns:

Cu Profile Analysis