| miruna013 a întrebat:

Cum pot vedea o convorbire pe care am avut-o ieri cu cineva pe mess?

Răspuns Câştigător
| Anonymous56 a răspuns:

N-ai cum din cate stiu eu.
Pentru ca dupa ce termini (in aceeasi zi)conversatiile de pe mess (sau in timp ce vb) dai click dr pe oricare id din lista si scrie pe acolo ceva de genu:Archive Message
Acolo vezi toate mesajele offline (care nu le-ai vast) si ce discutii ai purtat cu unii si cu altii...
Dar numai in acea zi le poti vedea.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Ciao!love struck

2 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Cauti in arhiva

| Mirco a răspuns:

Intrii pe mess apesti Ctrl+Shift+P dupa care dai click pe conversation history si dai click pe wiew conversation history si cauti acolo