| Katespunemadroghezcuorbit a întrebat:

Cum pot vedea un profil privat si pozele lui fara sa dau invitatie de prietenie.Raspuns urgent! Dau fundita

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu se poate fara sa fii prietenul lui! Eventual sa intrii pe un alt hi5 al unei perosane care il are la prieteni si sa ai parola acelei persoane!(poate un amic ceva, de incredere)

| ELD a răspuns:

Nu mergetongue.

| madalicious a răspuns:

Nu se poate.

Dar daca ai 2 hi5-uri unul pe care nu il prea folosesti il poti folosi sa ii dai add in lista acelei persoane care nu vrei sa-ti stie profilul de hi5, care il folosesti cu pozele tale recente, si ii vezi profilul si pozele si dupa aceea il poti scoate de la prieteni daca te deranjeaza.
Sau... poti da solicitare de prietenie acelei persoane, de pe hi5-ul unei prietene, si dupa ce ii vizualizezi pozele, si profilul, il poti scoate de la prieteni. asa fac si eu. tongue

Bafta!

| ZuZuAleX a răspuns:

Nu poti

| ZeYa a răspuns:

Nu se poate. Doar daca il ai ca prieten.
Sorry!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap poti...scrie linkul de la cel care vrei sa-i vezi pozele de fapt dai copy pASTE SI LE VEZI PE PROGRAMUL ASTA http://www.yahoo-invisible.com/hi5-photo-download.html#
BAFTA