| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti creea un site?

10 răspunsuri:
| contvechiidc a răspuns:

Aici =>> http://www.forumotion.com/en/create-forum/
Alegi tema, si ai jos sageata verde Continua dupa te descurci;)

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sau lasi prostiile de mai sus si inveti html si css pentru inceput si il faci tu de la 0.

| CaTaLiNuTzAaA a răspuns:

Hei o metoda foarte simpla este www.weebly.com faci un site foarte usor si poti sa faci orice gen de site doresti:muzica, stiri, meto, jocuri etc:)Funda?

| anonim_4396 explică (pentru CaTaLiNuTzAaA):

Este bun, dar... cand zice de utilizarea uni domeniu aveti deja, adica ce trebuie sa scriu acolo? ca tot nu accepta straight face

| CaTaLiNuTzAaA a răspuns (pentru anonim_4396):

Trimite'mi pm cu id tau te roghappy

| anonim_4396 explică (pentru CaTaLiNuTzAaA):

Id de mess?

| CaTaLiNuTzAaA a răspuns (pentru anonim_4396):

Dapshappy

| anonim_4396 explică (pentru CaTaLiNuTzAaA):

Si vb acolo?

| CaTaLiNuTzAaA a răspuns (pentru anonim_4396):

Daahappy