| Ioana_9117 a întrebat:

Cum poti face bani din fotografie? mai exact cu un nikon d3000. funda.happy

Răspuns Câştigător
| Hannibal_3697 a răspuns:

Intereseaza-te de stock-uri. Sunt site-uri unde iti faci cont, incarci fotografiile si ei le vand. Retin o anumita parte din suma pentru servicii, si primesti si tu diferenta. photostock, istockphot, shooterstock, etc.

4 răspunsuri:
| HabarNuStiu a răspuns:

Poti cauta persoane care vor sedinte foto contra cost desigur (ca de exempu la nunti)

| Marilencik a răspuns:

Daca esti in stare sa faci poze calitative poti incerca sa faci poze la nunti sau sa faci poze la fete cu bani...

| anaking a răspuns:

Am o prietena Daniela, are un Canon. Face fotografii prietenelor (are talent).Si-a postat numarul de telefon in internet.Acum nu depinde de parinti si isi cumpara tot ce e pe placul ei! Incearca si tu! happy Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau fa rost de niste animalute foarte simpatice si rare ( veverite, caini de elita ) rar intalnite si du'te cu ei in statiuni montane. Dreseaza-i si fa poze cu ei oamenilor.