| Schoompika a întrebat:

Cum poti face gems pe ourworld?

Răspuns Câştigător
| April27 a răspuns:

Trebuie să te duci pe site-ul www.ourgemcodes.com acolo în dreapta sunt codurile dacă nu s-au afişat sigur o să se afişeze dacă sau afişat te duci la primul de sus (nu mai pe ala îl poţi pune) îl selectezi dai copy şi te loghezi pe ourworld te duci sus la Account upgrade dai click de duci la User settings şi acolo sus in dreapta scrie : Got A Cupon? şi arată o casetă în casetă te duci şi apeşi pe ea apeşi dreapta pe mouse şi dai paste şi după ce ai pus codul acolo dai Submit şi laşi un pic să se încarce că oricum se încarca cam greu.

Sper că te-am ajutat te pup pa-pa!

1 răspuns:
| deutza16 a răspuns:

Daca pui pe http://blabla-dragutz.blogspot.com/......world.html iti arata acolo toti pasii! funda pls