| misticpower a întrebat:

Cum poti fi mai imun la durere?

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Trebuie sa te obisnuiesti cu ea.

| abcdefgh a răspuns:

Buna.Pai nu poti scapa de durere inainte de a o avea :d Poti sa scapi de durere luand un antinevralgic sau nurofen forte.Succes!

| abcdefgh a răspuns:

M am exprimat gresit. Vroiam sa spun: Nu poti preveni durerea!

| Rush a răspuns:

Invata romana mai intai, poate mai rezistent, dar imun sau cum ai zis tu "mai imun" laughing nu ai cum ...si depinde ce durere

| emima a răspuns:

Nu cred ca ai cum

| fluid a răspuns:

La durerea fizica probabil ca trebuie sa o incasezi mult de tot si la ce-a provocata de sentimente, ganduri etc etc...fii nepasator