| B0dDy a întrebat:

Cum poti juca gta san andreas online?

7 răspunsuri:
| aniiledha a răspuns:

Nu cred ca potithinking poate sunt anumite joculetze asemanatoarethinking

| sergiu_6946 a răspuns:

NU poti juca San Andreas online!

| Kqzu97 a răspuns:

Pai trebuie sa ai Gta San Andreas instalat si apoi sa descarci un sa-mp... Dupa ce instalezi si sa-mpu`. Iti alegi un nume si un server pe care sa joci.happy

| andrei_1493 a răspuns:

Nu prea se poate

| CataZRO a răspuns:

Sal
trebuie sa descarci samp dupa google
il instalezi si dupa intri in joc
fundita?

| Cosmin1248 a răspuns:

Iti trebuie OnlineStore, trebuie sa ai jocu' instalat, apoi pe OnlineStore click pe OnlinePlay si si selectezi folderul jocului, iti va aparea o pagina noua cu jocul complet. Sper ca ti-am fost de folos!