| Mar a întrebat:

Cum pui o imagine pe fundal la hi5? Nu ma intereseaza avatarul, doar o poza pe fundal.nu inteleg nimic din noul hi5, hi5 beta big grin

Răspuns Câştigător
| mihaelutzamy a răspuns:

Acum iti zic, da dai fundita! Modifica aspectul->creeaza un aspect pentru profil->pagina globala->fundal de pagina->pozitie(sus)->atasare(fixat)->repetare(in si in jos)->salvare. atat. pui numele acolo si apoi il gasesti la profile facute de tine. fundita PLS

5 răspunsuri:
| Miruna3094 a răspuns:

La profilul tau scrie Modifica aspectul(sub poza aia) dai click acolo si vezi ca scrie sus Creeaza un aspect pentru profil si iti pui poza acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihaelutzamy mie nu-mi apare imaginea dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ai reusit pana la urma? eu nu pot sa reusesc.cine ar putea sa ma ajtute.sau cui i s-a intamplat si. poate sa imi explice plz.am incercat prin mai multe metode si chiar pana la urma si cu creare profil.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda nici mie nu-mi apare imaginea pe fond cine ma poate ajuta sa bage id meu de mess yoo_mytu98 va astept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta fata