| cr1571n3l a întrebat:

Cum sa configurez GTA Vice City Multiplayer ca sa pot juca cu useri? sa adaug pe altii care joaca multiplayer? vreauu sa joc cu un prieten. OFER FUNDITA! multumesc

Răspuns Câştigător
| rebelboy2011 a răspuns:

Nu cred ca se poate, soory

3 răspunsuri:
| rebelboy2011 a răspuns:

Nu cred ca se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu cum!

| sseebbyy23 a răspuns:

Stiu eu! Dar nu se poate explica... uite, posteaza pe acest forum romanesc de vice city multiplayer problema ta, si voi incerca sa te ajut cu videouri sau imagini! Eu si cu cativa prieteni ne jucam pe un server romanesc, creat de mine, dar nu e hostatsad... Te asteptam cu drag big grin