| NanaBaby a întrebat:

Cum sa fac un video in care sa pun diferite poze? Si sa pun si muzica. cat mai explicit va rog :]. dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| anotherchild a răspuns:

Daca ai Windows Vista sau Windows 7 ai in START - ALL PROGRAM - un programel numit Movie Maker - e foarte usor sa pui poze si pe fundal o melodie. Sper sa te descurci! Bafta!

2 răspunsuri:
| Nik a răspuns:

Daca ai Windows Vista sau Windows 7 ai in START - ALL PROGRAM - un programel numit Movie Maker - e foarte usor sa pui poze si pe fundal o melodie. Sper sa te descurci! Bafta!

| sorina_9001 a răspuns:

Picasa