| mjforeverr a întrebat:

Cum sa faci o coronita pentru webkinzi?
Fundita!winking

4 răspunsuri:
| Gufiii a răspuns:

Ce fel de coronita?

| DontHateMe a răspuns:

Pai trebuie sa te duci la zona colectionarilor si sa gasesti diamante atunci te va intreba daca pastrezi sau o zvinzi tu spui sa o pastrezi si cand aduni toate diamantele o sa ai o coronita
Funda?

| mjforeverr explică:

Of ce uituca sunt pentru webkinz asa dar sa fie de baieti daca stiti niste site-uri sunt bine venite!
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Justsmileforme a răspuns:

ceau! trebuie sa-ti strangi toate nestematele sau daca vrei una mai mica, poti cumpara de la magazinul de hainewinkingsper ca te-am ajutat pa-pa fundita?big grin