| FallInLove a întrebat:

Cum sa ma prefac ca sunt bolnav? Ca trebuie sa merg astazi la atletism, da nu am chef. Funda +vot folositor + vot inteligent!

Răspuns Câştigător
| royroy a răspuns:

Iti iei febra si o incalzesti cumva sa urce de 37, dupa te prefaci ca tusesti si ca nu te simti bine

4 răspunsuri:
| adyalex97 a răspuns:

Nuuu ii spui mamei tale ca te doare rau stomacu apoi stai 10-15min la toaletathumbs up mie mi-a mers:dwinking funda?confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti'ar folosi chestia cu mancatu' cretei happy. Scarbos, nu stiu sigur daca functioneaza ca nu am incercat laughing...

| GabytzaDoolce a răspuns:

BUna! Asa fac si eu:te faci ca tusesti si nu mai vorbesti zicand ca te doare foarte tare gatul. Sper ca o sa functioneze.PAwave

| Vladex1 a răspuns:

Sfatul meu este sa nu o minti si sa-i spui sincer ca 'nu ai chef'. Este rau sa minti