| Rebecaaa a întrebat:

Cum sa ma razbun pe unchiul meu? Eu am avut 3 pisici micute dintre care acum mai am numai una si el mereu o stropeste cu apa si mereu ii spun sa o lase in pace dar el ma stropeste si pe mine! Cum sa ma razbun pe el?

2 răspunsuri:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Acesta poate fi si un gest de simpatie, fiecare isi arata iubirea in alt mod.Nu cred ca ar trebui sa vorbim imediat de razbunare, pentru ca nu e ca si cum e ceva chiar asa de rau. Poate unchiul tau e batran si nu prea ii plac animalele mici pe langa el, sau poate e alergic.Dar incearca sa il intrebi ce nu ii place la pisica ta, si incercati sa rezolvati asta.Sa sti ca razbunarea nu aduce niciodata lucruri bune, ci doar mai multe dezastre.Baftawinking

| iam2good2u a răspuns:

Sau ia un furtun, si uda-l leoarca