| Walhalla a întrebat:

Cum sa ma tund daca port ochelari? Pana acum ma tundea mama și ma tundea normal adica putin breton in fata si uniform pe restul capului.Insa imi sta destul de urat si am incercat sa caut pe net niste tunsori dar nu prea mi se potrivesc...Ce sa fac? Am 19 ani.

2 răspunsuri:
| Dante30 a răspuns:

Salut, si eu port ochelari si am 18 exact aceeas problema ca tine exceptand partea cu mama.
Si eu mi-am schimbat tunsoarea recent, du-te la un frizer si intreaba-l cum crede el ca ti-ar sta bine sau, pe parti/laturile capului sa zic asa cu 1-2 si pe centrul capului ca nu stiu cum altcumva sa ma exprim cu 2-4 in asa fel incat sa iti poti face tepi/creasta cum crezi tu de cuviinta, pe mine unu m-a ajutat mult schimbarea de look, fete etc si vorbesc la modul serios bafta!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Gen soldat american