| radugheo a întrebat:

Cum sa realizez o jucarie din deseuri (hartie, plastic, lemn, fire textile, dopuri, bete de chibrit)?

Răspuns Câştigător
| Potocean a răspuns:

Buna,ai nevoie si de materialele acestea dar ai nevoie si de multa imaginatie fa ce iti trece prin cap! E bine ca ai materialele, dar sa stii nu e asa greu daca as avea eu materialele as face multe cu ele! Poti face multe cu ele dar trebuie si sa ai un scop desigur la dumneavoastra poate fi si un hobi etc!

1 răspuns:
| radugheo explică:

In primul rand, eu am 9 ani. Nu este nevoie sa imi vorbesti cu dumneavroasta.In al doilea rand, acele materiale sunt cele de care am nevoie. Dar sa stii, am unele dintre ele.