| AndruPink14 a întrebat:

Cum sa scap de parul inspicat la varfuri? vreau si eu niste remedi NATURISTE! dau FUNDA!big grin

Răspuns Câştigător
| AncutsaAlexutsa a răspuns:

Odata ce varfurilparului sunt despicate numai au cum sa se regenereze si nu ai cum sa scapi de ele dandu'te cu niste solutii. Eu mi-am tuns singura vrfurile despicate iar parul imi este normal happy nu am vrut sa ma duc la coafor fiind ca in loc sa imi tunda varfurile mi-a luat din lungime :d asa fac peste tot daca iti faci parul cu placa :d dar iti sugerez sa te dai cu ulei de masline pe par inainte sa iti faci baie fiind ca ti'l hidrateaza :d se da pe lungime nu la radacini happy baftaa :*

2 răspunsuri:
| opium a răspuns:

Cu foarfeca.

| anamaria_9685 a răspuns:

Cel mai bine e sa-ti tunzi varfuriletongue