| HelăăuKitty a întrebat:

Cum sa stergi un prieten de pe facebook? dau fundita***
URGENT!

Răspuns Câştigător
| ladyMillion a răspuns:

Simpluhappyintri pe profilul celui pe care vrei sa-l stergi, si sus in dreapta iti apare scris friend sau prieten(depinde daca ai varianta pe romana sau engleza)dai click acolo si iti apare unfriend, dai click si ti-l scoate de la prietenihappysper ca te-am ajutattongue

4 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Păi intrii la profilul tău, (sus în dreapta, dai click pe numele tău), apare sub poza ta "Prieteni" -> "Afişează toţi" -> dai click pe prietenul pe care vrei să-l ştergi -> găseşti sub chenarul de prieteni "Scoate din lista de prieteni"
Pa, pa!

| Négatif a răspuns:

Dreapta sus - Prieteni - Unfriend. Baftă!

| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

La profil in partea dreapta sus apare prieteni si ultimul scoate din lista de prieteni
sper ca te-am ajutat
funda?

| Sp33dyt a răspuns:

Nu il stergi, intri pe profil si in dreapta sus, unde poti alege in ce lista sa-l bagi, ai optiunea "Unfriend"