| girlgirl a întrebat:

Cum sa trec de lvl 5 la lady popular?

Răspuns Câştigător
| Smileee a răspuns:

Bună.

Scopurile lv.-ului 5 sunt acestea :
-Desparte-te de iubit (trebuie să fi singură nu lua unul nou)
-Câştigă cel puţin 30 de dueluri de modă sau luptele doamnei(DOAR ACESTEA SE PUN PROVOCI FETELE ÎN JOC)
-Înscrie 4000 de puncte
-Cumpără fusta cu 599 $ (categoria "Fuste" pagina 4)

Pentru a te despărţi de iubit mergi în "Oraş", la "Disco" si la "Desparte-te".
Pentru a câştiga acele provocări, mergi pe profilul unei domnişoare de minin lv. 5, si dai la "Provocare" si selectezi "Luptele Doamnei" sau "Duelul de modă", pe care trebuie să le caştigi.
Punctele le obţii din jocuri şi de la iubit.
Pentru a cumpăra fusta aceea, mergi în Mall si alegi secţiunea "Fuste" şi dai pe pagina 4.

Baftă!

3 răspunsuri:
| Barney a răspuns:

Il ocolesti laughing

| VIRUSX a răspuns:

Pai faci lucru unde esti angazata

| xB3BeXd a răspuns:

. trecii pe langa el laughing. Ce sa facii alt ceva laughing Nici eu nu stiiu scuzeeesad