| DeeaLove08 a întrebat:

Cum schimb parola la facebook? ca o stie cineva si vreau sa o schimb. dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Lala20 a răspuns:

Te duci sus in dreapta la Contul meu' si apoi la SETARILE CONTULUI, si unde scrie PAROLA dai pe "schimba". Funda?

4 răspunsuri:
| Effy12 a răspuns:

Dai la account apoi la Account setings si acolo o sa ai change passwordwinking

| kissmagik a răspuns:

Clic pe >>> contul meu, dai in jos alegi >>>setarile contului >>>alegi >parola... iar alaturi scrie >schimba

| Amor_Puffys_Dragan_1959 a răspuns:

Parola faceboock?

| Olimpia_Malita_1998 a răspuns:

Vreau sa schimb parola