| dannygeo07 a întrebat:

Cum scot o parte de sunet dintr-un video de pe youtube (flv)? Ziceti-mi un program sau mai multe va rog! Urgent straight face

Răspuns Câştigător
| andreeamitoi a răspuns:

Cu ajutorul lui www.clipconverter.cc. Pune adresa videoclipului in prima bara, alege un format audio si apoi alege numai secventa de timp din video pe care o vrei audio.

Sper c-am ajutat! Bye!

3 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

E foarte complicat...trebuie 2 convertoare...destul de greu daca nu te pricepi, mai ales ca e si FLV

| RALce a răspuns:

Gasesti aici mai multe programe pentru editare video: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=174

| dannygeo07 explică:

Ms mult dar eu am deja video in pc doar vroiam sa sterg o injuratura