| Unlucky a întrebat:

Cum se ajunge de la Timpuri Noi pana la Cismigiu? Eventual cu metroul

3 răspunsuri:
| JustSmile92 a răspuns:

Iei metroul pana la Unirii, apoi schimbi magistrala si mergi o statie pana la Universitate. Si de la universitate mergi pe jos pana la parc sau iei 1 statie orice masina care are statia in fata Facultatii de Istorie. Alta varianta ar fi sa mergi cu metroul pana la Izvor si de acolo sa tranversezi Dambovita si sa mergi pe strada Schitu Magureanu pana ajungi la Liceul Lazar si de acolo vezi parcul.

| hashu1985 a răspuns:

Intrii la metrou la timpuri noi te uiti pe harta aia ce si cum, te dai jos la universitate si de acolo ii dai la sanda usor pe jos, faci vreo 5-10 min de la universitate la cismigiu.

| BoDoGFX a răspuns:

Te urci in Dristor 2 pana la IZVOR si mai mergi putin.

Ai ajuns Cismigiu! Distractie placuta!