| Dumitru_Bogdan_1987 a întrebat:

Cum se aranjeaza parul la concursuri de dans?

Răspuns Câştigător
| alexralu34 a răspuns:

Depinde de cat de mult te misti, de dans,de gusturile tale,si de parul tau,iti poti face un coc (dar sa ai grija sa nu se strice) sau intr-o coada(impletita sau simpla), sau il poti lasa desprins(si daca e scurt) oricum conteaza sa nu deranjeze in timpul dansului, sa arate bine si sa nu se strice.

3 răspunsuri:
| Levya a răspuns:

Pe net gaseseti tot ce iti trebuie happy

| adda004 a răspuns:

Depinde felul dansului. daca e unul mai lent e bine sa il prinsi intr-un coc discret dar daca e un dans mai zapacit intr-un coc dar asa mai neuniform.caca ai un par lung eu spun sa nu til prinsi ci doar sa il undulesi putin. daca ai un par scurt prinde-ti bretonul si impleteste-ti cateva codite subtiri (bineinteles inpletite) laughing sper ca te-am ajutathappy paa!:*

| elenaangela12 a răspuns:

Pai daca mergi la concursuri de dans sportiv cel mai bine til prinzi intr-un coc iti spun di propia experienta si daca fac dansuri moderne til poti lasa pe spate desfacut