| NASA10 a întrebat:

Cum se castiga tricoul TPU?

Răspuns Câştigător
| Eli2508 a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la cat mai multe intrebari pentru a primii locul 1 si dupa cred ca o sa te contacteze si tu le dai informatile de care ai nevoie.

6 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la cât mai multe intrebari pe zi, sa ajungi în top 3. în general trebuie sa răspunzi la vreo 100 de întrebări...

| NASA10 explică (pentru Mwha):

Si daca ajung in top 3 iau tricoul?

| Mwha a răspuns (pentru NASA10):

Eu asa stiam...

| raduradu2014 a răspuns:

Trebuie sa ajungi pe primul loc.
Sfat nu te baga ca nu iti da nici-un tricou ..eu am iesit pe 1 si astept de pe 11 februarie 2014 ....si nu au mai zis nimic

| miTzuliK93 a răspuns (pentru raduradu2014):

Subscriu, nici eu n-am primit, nu c-ar fi vruen capat de tara.hee hee

| Andreeasmile1607 a răspuns:

Răspunzi la multe întrebări. Trebuie sa răspunzi la peste o suta.