| HannahMontanaForever_7026 a întrebat:

Cum se fac pozele in >KMPlayer-adica pe ce apas, sa fac poze la Videoclipuri?
P nu merge la KMPlayer P e Semn de >Carte-alta solutie mai exista decat PrtSc
SysRq?
Sau daca nu un program care face poze automat din videoclip exista?
adica sa bagi videoclipul in program si sa inceapa el sa faca pozele?

Fundita{:X}

Răspuns Câştigător
| yomanu a răspuns:

Apasa Ctrl+E pentru poze si ALT+C daca vrei sa inregistrezi o parte din film
pozele sau filmuletele le gasesti in My Documents/The KMPLAYER/Capture

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei mai multe imagini din videoclip (facute automat) intr-una singura (o singura imagine cu mai multe cadre din videoclip) foloseste MPC star (File/Save Thumbnails) sau BS Player (click dreapta/genereaza thumbnails)