| Orbithh a întrebat:

Cum se face o comunitate pe Facebook? Am nevoie urgent.

3 răspunsuri:
| Future1234 a răspuns:

Cand intri pe facebook la login. apare mai jos create a page. apesi acolo si iti apare a community ..band musician sau altele. apesi pe community si iti apare sa scrii umele si sa te intrebe daca ai facebook. zici ca da si faci pe facebookul tau.o sa te descurci. apoi daca vei vrea sa fi permanent pe pagina ta..acolo unde dai log out apesi pe oagina[apare numele]si vei fii permanent pe ea. daca nu intelegi ceva ..ma intrebi..am si eu o pagina! Our.Life~[comunitate].Funda♥

| alexandraalex45 a răspuns (pentru Future1234):

Kariinăăă27 dar costa ceva?> A-si vrea si eu sa mi fac o pagina

| Future1234 a răspuns (pentru alexandraalex45):

Nu, e gratis :*