| carmy11 a întrebat:

Cum se face roata tiganului? stiu cineva ce ex.trebuie sa fac inainte?

5 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Eu stiu s-o fac dar nu stiu cum sa explic...pentru mine e usortongue

| Lolly94 a răspuns:

Asta e roata tiganului.http://www.youtube.com/watch?v=oLCSLGu52Tc.si pentru a o face destul de bine, trebuie sa te antrenezi incercand sa o faci:) Si eu am incercat de multe ori sa o fac si mi-a iesit din ce in ce mai bine:)Succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu reusesc sa o fac dar daca vei continua sa incerci vei reusi canva...

| Dannie a răspuns:

Trebuie picioarele sa fie departate si te starui cit mai drepte... sa faci niste exercitii pentru ati putea tine greutatea corpului in miini... si desigur ca incerci pina ce ti se va primi.

| carmy11 explică:

Ma ajuta cineva? plzzz! :*