| Here4u a întrebat:

Cum se face un cont pe Twitter? fundita

Răspuns Câştigător
| cata416 a răspuns:

Intri pe http://twitter.com/ si unde scrie New to Twitter? Join today! completezi cu nume email si parola apoi apesi sign up. Sper ca ti-am fost de folos... Funda? (daca nu reusesti baga id kata_kt2000 siti explic inca odata)

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici http://twitter.com/ ->scrii nume, email si parola si ai cont pe Twitter! Dupa aceea urmeaza sa-ti faci pagina ta ->sa o configurezi cu datele tale.

| deutzik34 a răspuns:

Http://twitter.com/
apoi dai pe new twitter si scrii detaliile. apoi sign up. funda!

| P0pCorN a răspuns:

Presupun ca ai gasit pagina de start pentru Twitter daca nu cauti pe google.Cauta prin pagina de pornire undeva scrie Now on Twitter si vei vedea acolo unde te vei inregistra o sa zica:Full Name (numele intreg), email si parola si cam atat bafta!

| Alexandra117 a răspuns:

Scrii pe Google Twitter si alegi prima optiune din lista. Iti intra pe site-ul lor iar in partea dreapta iti apare "New to twitter?". Iti scrii numele e-mailul si parola si gata happy

| Alexandra117 a răspuns:

Scrii pe Google Twitter si alegi prima optiune din lista. Iti intra pe site-ul lor iar in partea dreapta iti apare "New to twitter?". Iti scrii numele e-mailul si parola si gata happy

| Alexandra117 a răspuns:

Scrii pe google twitter, alegi prima optiune, scrii in partea dreapta numele, e-mailul si parola si gata