| Mally_7411 a întrebat:

Cum se foloseste Adobe Photoshop Cs4? Imi arata o pagina gri si 3 casete:Una cu culori, pe una scrie Layers si alta cu mai multe.Eu vreau sa fac o poza cam asatonguee un fundal sa pun mai multe poze(dar fara sa se cunosca ce e in spate, ca si cum as pune png-uri pe photoscape). Trebuie sa folosesc png-uri sau poze normale? Si cum se pun spiralele? Ajutati-ma!
Cel mai amanuntit si mai bun raspuns primeste FunDdA!

3 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Cauta tutoriale pe youtube si sper sa te ajute putin.

| Catalin_8218 a răspuns:

Sau cautale pe google... ca pe youtube sunt video si poate nu se vede bine