| Onwerside a întrebat:

Cum se foloseste zineryt-ul?
TIn sa precizez ca am citit prospectul insa nu am inteles mare chestie
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| shnako a răspuns:

Instructiuni de utilizare a Zineryt
Aplicati de doua ori pe zi cu aplicatorul un strat de Zineryt pe zona de piele cu cosuri. Zineryt se va aplica de preferat dimineata (inaintea aplicarii machiajului) si seara (dupa indepartarea machiajului), dupa spalarea prealabila a pielii. Dupa uscare, stratul de Zineryt aplicat devine invizibil. In cele mai multe cazuri Zineryt conduce la ameliorarea afectiunii dupa 10-12 sapamani. In cazul in care observati o inrautatire a afectiunii, anuntati imediat medicul. Daca o data uitati sa va aplicati Zineryt puteti continua ca de obicei folosirea Zineryt. Nu este nevoie sa aplicati o doza suplimentara.