| GeorgianaDragus a întrebat:

Cum se joaca Moshi monster... fundita puppy dog eyes...sa-mi explicati asa in mare tongue

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati faci un animalut trebuie sa ai grija de el daca nai grija de el moare si poti sa iti faci altul mie miamurit si imi fac altul

| MiReLa_5935 a răspuns:

Ceau. si eu m-am jucat Moshi monster. tr sal hranesti sa cumperi lucruri. si in fiecare zi va fi un fel de cuncurss puzzlee ceva de genu vei descoperi uh. dar eu am ajuns la nivelul 79 si m-am plictisit de ellll :p. pa pa sper sa-ti fie de folos