| monia a întrebat:

Cum se mananca fructul de cactus? Poate fi mancat si crud?

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Se poate manca si crud, are un gust de para cruda. Nu e un fruct care sa te dea pe spate ca aroma si gust. Mai bine il combini intr-o salata de fructe.

5 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Mananci cu tot cu tepi, savurezi doar jumatate din gust fara tepi! laughing

| monia explică:

Nu,fiindca l-am cumparat.Eu nu am cactusi, numai unul mic cat inalt cat palma.

| DeEAஐ a răspuns:

Daca tot ai chef sa mananci cactus sfatul meu e macar sa nu il mananci crudlaughingcand o sa vada maicata ghivecele goale...aoloolaughingscz...sa nu te superi mi s-a parut amuzant, atat tot! dar nu am mai auzit pe nimeni interesat sa manance cactusihappyzba, zbay!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da dar se lasa in zahar