| Cornel320 a întrebat:

Cum se modeaza un playstation 2?

Răspuns Câştigător
| Madalinargo a răspuns:

Http://www.modchip-land.com/? pag=pro&pro=38&cat=6&title=MODBO--760---Z--/-ORIGINAL---PRET---79-RON eventual intreaba prin oras cineva care modeaza maxim 150 lei cu cel mai bun cip:D fundita:D

5 răspunsuri:
| Andrei2121 a răspuns:

Salut.Conteaza ce consola uita-te in spate daca scrie scph-9xxx 8a sau 8b PAL iti dau eu un site de unde poti cumpara cu aprox. 35 lei.Mult noroc.

| Madalinargo a răspuns (pentru Andrei2121):

Da dar daca nu se pricepe? sa il monteze

| Andrei2121 a răspuns (pentru Madalinargo):

Salut! Sa nu crezi ca vreau sa te jignesc dar daca are scph 9xxxx si scrie in patratelul alb 8a sau 8b poate sa-si ia un card modat cu asta decat il baga in consola si gata nu mai mult si nu pierde garantia.

| Ene_Cristian_1994_P3lC a răspuns (pentru Andrei2121):

I-mi poti da site-ul