| dazny a întrebat:

Cum se monteaza playstation 2 la LG 32ld420 plasma? fundita si vot

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Dupa ce conectezi acele fise galben, alb si rosu il bagi in priza si la TV cauti canalul AV si iti merge ps2.

2 răspunsuri:
| stangaionut a răspuns:

Pai ai la ps2 ai 3 cabluri alb galben si mai o culoare trebuie ca TV tau sa aiba niste gauri unde sa bagi alea trebuie sa fie prin spate daca nu in fata

| gabi1994 a răspuns:

Simplu sunt trei cabluri care ies din ps2 au culoarea rosu alb si galben si alea se baga la plasma. fundita?