| astertix09 a întrebat:

Cum se numește melodia de la reclama LU Barni prăjiturica aia cu cacao?

11 răspunsuri:
HepHap
| HepHap a răspuns:

Cea cu "Hai sa ne distram, vino-n lumea Barni"? E cel mai probabil o melodie compusa pentru spot.

| astertix09 explică:

Tare urat din partea lor! Ar fi fost o melodie buna de pus ca sonerie la telefon atunci cand il pun sa sune dimineata.

| cristina93 a răspuns:

Pai daca vrei neaparat melodia, poti sa o iei de pe videoclipul cu reclama big grin este un program DVDVideoSoft Free Studio si iti trebuie extensia Free youtube to MP3 converter, pui acolo link-ul de pe youtube unde este reclama, si programul asta iti scoate melodia big grin sper ca te-am ajutat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa ne juucam vino in lumea barni sa ne distram si sa cantam vino-n lumea mea minunata aventuri de ciocolata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce face+
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.lumiabardi.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci gasesti pe www.almostskateboards.com

| Aceadâr_Elena_1965 a răspuns:

Eu vreau sa vad reclama cu baietelul la Barni. Cred ca este mai noua