| BoogdanN a întrebat:

Cum
se numesc acele tatuaje care se fac pe ambele antebrate si cand le
apropii formeza unul singur? Sau dati-mi va rog niste idei de astfel de
tatuaje, dau funda.

1 răspuns:
| Stoica_Ana_1996 a răspuns:

Nu se numesc nici cum. este un tatuaj, de fapt sunt mai multe, care sunt facute in asa fel incat atunci cand iti unesti antebratele sa formeze doar unul. nu este nimic iesit din comun. iti poti face un tatuaj cu niste aripi de inger. sau cu chipul cuiva. sau cu scris. cu ce vrei tu, absolut.