| ana19anamaria_5941 a întrebat:

Cum se numesc ochelarii aceea care se poarta acum? Cei mai mari si mai partati in colturile de sus si rotunzi in colturile de jjos?

9 răspunsuri:
| susanumarian a răspuns:

Ray ban da

| Florina66677 a răspuns:

ray ban

| PikachuPufos a răspuns:

Originalii care sunt in jur de 5 milioane sunt de la firma Ray Ban si se numesc tip Wayfarer, ma rog acum exista si facaturi de 15 lei peste tot laughing dar da, toti cu forma aia se numesc Wayfarer

| Iuly1598 a răspuns:

Ray bean parca...

| Iuly1598 a răspuns:

Ray Ban, pardon

| KATALYNNKOWX a răspuns:

Ray Ban ca am acasa si mi-au spus cum se numesc cand i-am luat.

| WhiskyGirl a răspuns:

Buna happy Eu stiu ca se numesc ``ochelari patrati``, am fost informata de o vanzatoare. cred ca ea stia cel mai bine. deci eu asa zic ca se numesc. :* Funda?

| myshadowlife a răspuns:

Ray ban wayfarer