| pypa007 a întrebat:

Cum se numeste jocu asta
cand instalezi jocu as apare un tarnacop la prima misiune te da intr-o mina si vine multe navete si robotii
spuneti-mi cum se numeste jocu asta e vechi jocu asta.eu nu mai stiu cum se numeste jocu asta

2 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Daca imi aduc bine aminte este vorba de Star wars. Era unul din jocurile de strategie pe care le jucam in tineretea mea. Sper sa iti placa si tie.
O seara placuta!

| stefytm a răspuns:

Daca ai scrie mai "clar" poate as intelege ceva, insa in stilul acesta in care te-ai exprimat ar fi bine sa mai mergi la scoala