| fataroz a întrebat:

Cum se numeste situl in care iti pui o poza si tio personalizezi?

Răspuns Câştigător
| Delisha_4359 a răspuns:

Nu stiu despre care vorbesti, pentru ca sunt mai multe :d

www.taaz.com
www.pizap.com
www.photofunia.com

3 răspunsuri:
| Serendipity17 a răspuns:

Www.blingee.com asta e? fundita daca da:P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu la ce te referi, dar daca te referi la chestii de genul alora unde sa-ti pui poza pe dolari, pe afise si altele, atunci cauta www.photofunia.com :)

daca nu la asta te referi, scuze ca n-am putut sa-ti fiu de ajutor :*

| WatchYourBack a răspuns:

Nu stiu la ce te referi, dar daca te referi la chestii de genul alora unde sa-ti pui poza pe dolari, pe afise si altele, atunci cauta www.photofunia.com :)

daca nu la asta te referi, scz ca n-am putut sa-ti fiu de ajutor :*