| LoveMusic a întrebat:

Cum se obţine "PAJ" pe Conquiztador? Cum pot obţine mai mult?

Poate e întrebarea stupidă, dar. vreau să aflu!

Menţionez (dacă contează) că am 689 de jocuri.

Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Paj-ul se obtine cand castigi o partida si se calculeaza in functie de paj-ul oponentilor. Poti primi paj si cand pierzi, daca oponentii au paj mare. Sau poti castiga partida dar sa pierzi paj daca oponentii au paj foarte mic in comparatie cu tine.

2 răspunsuri:
| robert08 a răspuns:

Pai probabil trebuie sa castigi cat mai multe jocuri nu conteaza numarul lor ci sa iesi castigator de mai multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate castiga paj doar dupa un joc de Blitzkrieg si Razboi de cucerire