| zuzza a întrebat:

Cum se poate pune pe youtube un filmulet/ melorie cu lyrics. adica cum se face lyrics-ul?

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai intai descarca niste poze de pe net si o melodie si le bagi in programul asta
Windows Live Movie Maker 2011 http://explore.live.com/windows-live-movie-maker?os=other
Si apoi Cum incarci un videoclip! Pai logheaza-te mai intai pe Youtube si apoi vezi ca iti apare langa numele tau (care este sus in dreapta) dar in partea stanga a numelui ''INCARCATI'' Da un clik pe INCARCATI si apoi incarca un film (apare o fereastra mica galbena in care scrie '' incarcati un videoclip'') Bafta!
uite cam asa iese http://www.youtube.com/watch?v=XfSQU9Ra02g

| MDLNA a răspuns:

Lyrics-urile le poţi face într-un program anume,de ex: Windows Movie Maker, îl găseşti în orice pc(da, şi în al tău).
Scrie apoi pe youtube : tutoriale Windows Movie Maker, sau caută tutoriale despre cum poţi face lyrics în respectivul program.

| klau123ful a răspuns:

Contacteaza-ma la id-u asta klau_tm_rapp si fac eu lyricul + melodia care o vrei si ti-o dau pe mess ok (funda)?

| Curiosu a răspuns:

Nu faci lyrics-uri ci pur si simplu le cauti pe google si pui versul respectiv la timpul respectiv in Windows Movie Maker.

| stefun01 a răspuns:

Trebuie sa ai cont, daca ai cont, sus langa cauta scrie incarcati si apesi si mai deperte cred ca te descurci

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiMihail a răspuns:

Pai cam asa:
Daca vrei sa postezi o melodie mai intai creiaza mixajul, versurile etc. cu mixcraft 5.2 build 152
2.iti faci un cont pe youtube care te costa 10 eura
3.te loghezi
4.dai posteaza melodie/clip/lyrics...
si cam atat